Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REAL TRAPS - niedrogie absorbery basowe BareTrap (13.11.2009)

Firma RealTraps poinformowała o swoich nowych absorberach BareTrap. Sprzedawane w USA po 100 dolarów za sztukę, są one najtańszymi absorberami basowymi w ofercie tego producenta.

BearTraps są podobne do droższych MiniTraps. Absorber ma wymiary 61 x 122 x 8 cm oraz masę 8 kg. Pomiędzy wymienionymi absorberami jest kilka różnic, które pozwoliły uzyskać niższą cenę BareTrap. Podobnie jak MiniTraps, BareTraps to prawdziwe absorbery membranowe o tak samo wysokim współczynniku pochłaniania na niskich częstotliwościach. BareTraps są dostępne dwóch wariantach - Standard (standardowy) oraz High Frequency (wysokoczęstotliwościowy). Odpowiednio są one przeznaczone do pochłaniania basu w narożnikach i do kontrolowania odbić. Do wyboru są trzy kolory: czarny, biały i piaskowy. BareTraps mają taką samą metalową ramę jak MiniTraps, ale bez bocznych szczelin. Mają z tyłu cztery otwory służące do zamocowania linek do podwieszania, ale nie mają poprzecznych prętów do montażu na podstawkach, statywach itd. BareTraps są sprzedawane tylko w parach aby obniżyć koszty wysyłki i pakowania.

[zdjęcie absorbera basowego Real Traps BareTrap]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl