Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LIPINSKI SOUND - nowe kolumny i wzmacniacze (11.11.2009)

W ubiegłym miesiącu firma Lipinski Sound przedstawiła nowe kolumny i wzmacniacze. Kolumny L707A to nowa wersja L707. Wprowadzono w niej kilka zmian. Obudowa jest nieco większa i ma grubsze ścianki z lepszymi wewnętrznymi wzmocnieniami. Zastosowano kosztowne, bezkompromisowe kondensatory w torze głosnika wysokotonowego. Sam głośnik wysokotonowy jest produkowany według indywidualnych specyfikacji firmy Lipinski Sound. W standardowym wykończeniu kolumna kosztuje 4.995 dolarów za sztukę (6.665 w wykończeniach fortepianowych).

L707A można rozbudować w oparciu o dodatkowe moduły. L707A Grand to zespół dwumodułowy, gdzie do L707A dodany jest pojedynczy moduł niskośredniotonowy. Daje to w sumie system z czterema głośnikami niskośrednitonowymi (widoczny z zewnątrz piąty "głośnik" to pasywna membrana). Dodanie modułu obniża znikształcenia w L707A o 50 procent. Cena kompletu to 9.990 dolarów za sztukę w normalnym wykończeniu lub 13.330 dolarów w wykończeniu fortepianowym. Dodając kolejny moduł niskośredniotonowy otrzymujemy zestaw L707A Signature. Ceny to odpowiednio 14.985 dolarów za wersję z normalnym wykończeniem i 19.998 dolarów za wersję w lakierze fortepianowym.

Udoskonaleniu poddano także monofoniczne wzmacniacze mocy. Nowe wersje to L-300A oraz L-301A, kosztujące kolejno 2.995 oraz 3.495 dolarów za sztukę. Opierają się one w pełni na dyskretnych elementach, bez układów scalonych. W torze nie ma kondensatorów, a układ nie korzysta ze sprzężenia zwrotnego.

[zdjęcie zestawów Lipinski Sound L707A Signature]
[zdjęcie wzmacniaczy Lipinski Sound L-300A i L-301A]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl