Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - kompaktowe systemy muzyczne MAS100 oraz MAS110 (11.11.2009)

W grudniu do sprzedaży w Polsce mają wejść dwa nowe systemy stereo Harman Kardon: MAS100 oraz MAS110. Zawierają one w sobie wzmacniacz, tuner FM, odtwarzacz CD, a także dwie kolumny. Droższy system MAS 110 obsługuje oprócz tego cyfrowe radio DAB i DAB+. Obydwa systemy MAS mają wejścia USB i odtwarzają popularne formaty MP3 i WMA. Przy odtwarzaniu plików MP3 obsługiwane są tagi ID3, co pozwala na wyświetlanie tytułów utworów i wykonawców. Dzięki dotykowym panelom sterującym, obudowy urządzeń wyglądają ascetycznie i elegancko. Sugerowane ceny detaliczne są następujące:
Harman Kardon MAS100 ... 3.299 zł
Harman Kardon MAS110 ... 3.699 zł

Kolumny w systemach MAS 100 i MAS 110 to dwudrożne zestawy ze 125-milimetrowym głośnikiem niskośredniotonowym oraz 25-milimetrowym głośnikiem wysokotonowym. Przy głośniku wysokotonowym znajduje się płytka tuba dla kontroli charakterystyki kierunkowej. Wzmacniacz klasy D ma moc 2x65W na 6 omach. Zastosowano przetworniki cyfrowo-analogowe o rozdzielczości 192kHz/24 bity.

Tuner FM w obu systemach ma programator na 30 stacji. Podobnie tuner DAB w MAS 110 też ma pamięć 30 stacji. Systemy Harmana mają wejście analogowe, po cztery wejścia cyfrowe (dwa koncentryczne i dwa optyczne) oraz wejście gramofonowe MM. Oprócz tego do gniazda USB można podłączyć nośniki pamięci z plikami w formatach obsługiwanych przez MAS100 i MAS110. Na wyposażeniu obu modeli jest też wyjście słuchawkowe oraz timer z funkcją budzika.

[zdjęcie systemu muzycznego Harman Kardon MAS 100]
[zdjęcie systemu muzycznego Harman Kardon MAS 110]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl