Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

COWON - wielofunkcyjny, przenośny odtwarzacz iAudio 9 (5.11.2009)

Firma Cowon poinformowała o swoim nowym odtwarzaczu multimedialnym, dostępnym od końca października. Model iAudio 9 jest wyposażony w dwucalowy ekran TFT LCD o rozdzielczości 320x240, z paletą 262 tysięcy kolorów. Obsługiwane są pliki video AVI, WMV oraz ASF.

Moc na wyjściu słuchawkowym wynosi 2 x 30mW (słuchawki 16 omów). Odtwarzacz obsługuje pliki MP3/2, WMA, OGG, WAV, FLAC, APE. Na wyposażeniu jest wbudowany głośnik oraz tuner FM. IAudio 9 ma też wbudowany mikrofon i może pełnić funkcję dyktafonu. Odtwarzacz ma też bardzo rozbudowany zestaw opcji do korekty dźwięku, zarówno w oparciu o predefiniowane ustawienia jak i ustawienia użytkownika.

Oprócz filmów i sygnałów audio najnowszy Cowon radzi sobie też ze zdjęciami JPG, plikami flash i plikami tekstowymi.

Odtwarzacz jest bardzo cienki i lekki. Jego masa to 40 gramów, a jego wymiary to: 95 x 43 x 8,9mm. Litowo polimerowa bateria ładuje się w godzinę i 40 minut, a po pełnym naładowaniu wystarcza według danych producenta do odtwarzania muzyki przez 29 godzin.

Cowon iAudio 9 jest dostępny w trzech wersjach pojemnościowych: 4GB w cenie 549zł, 8GB w cenie 649zł oraz 16GB w cenie 849zł. W kolorze czerwonym, czarnym, białym i srebrnym będzie można kupić wersje 8GB i 16GB. Natomiast wersję z pamięcią 4GB będzie można nabyć w kolorze białym, czarnym i srebrnym.

[zdjęcie odtwarzacza Cowon iAudio 9]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl