Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ISOTEK - nowy filtr sieciowy Aquarius (24.10.2009)

IsoTek dodał do swojej oferty nowy filtr sieciowy pod nazwą Aquarius. Należy on do najnowszej serii IsoTeka, EVO3. Aquarius posiada łącznie 6 gniazd dla podłączenia odbiorników energii. Wszystkie gniazda są indywidualnie filtrowane i izolowane od pozostałych gniazd. Dwa wysokoprądowe 16A gniazda służą do zasilania urządzeń o dużej mocy takich jak wzmacniacze czy kolumny aktywne, a cztery 5A gniazda służą do podłączenia urządzeń średniej mocy takich jak odtwarzacze CD, DVD itp.

Gniazda wysokoprądowe są zabezpieczone za pomocą bezpieczników termomagnetycznych co pozwala na bardzo duże impulsy prądowe, a same obwody wewnętrzne mogłyby zasilać urządzenia o mocy nawet 4.600W. Cztery średnioprądowe gniazda są filtrowane za pomocą technologi Istotek Adaptive-Gating. Ich zabezpieczenie stanowią standardowe, łatwo wymienialne bezpieczniki. Łączna moc podłączonych urządzeń może wynosić nawet 3.680W. Aquarius posiada także zabezpieczenie przed przepięciami o maksymalnym prądzie aż 67.500A. Urządzenie ma masę 9kg.

IsoTek Aquarius będzie dostępny w wykończeniu srebrnym lub czarnym. Cena wynosi 4.500 zł.

[zdjęcie filtra sieciowego IsoTek Aquarius]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl