Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRO-JECT - nowa wersja gramofonu 2 Xperience (13.10.2009)

We wrześniu wszedł do sprzedaży w Polsce gramofon Pro-Ject 2 Xperience Classic. Jest to gramofon spokrewniony z modelem 2 Xperience w wersji Acryl. Wersja Classic posiada bazę wykonaną z drewna. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne: mahoniowa, czarna fortepianowa i oliwkowa. Poza tym zaintalowane jest ramię PJ 9cc - znane z modelu RPM9.1. Talerz wykonany metodą kanapkową pokryto 4 mm warstwą winylu zaś gwintowana oś talerza pozwala na zastosowanie docisku płyty Record Clamp. Moment obrotowy silnika umieszczonego z boku bazy gramofonu zapewnia pasek o przekroju kwadratu. Całość stoi na trzech aluminiowych nóżkach w kształcie stożków wypelnionych absorberem sorbothanowym. Z góry gramofonu, na zawiasach, umieszczona jest akrylowa pokrywa, która chroni ramię i talerz przed kurzem. W zestawie akcesorów znajdują się rękawiczki, kabel połączeniowy, zasilacz oraz docisk płyty. Cenę gramofonu ustalono na 3.950 zł.

[zdjęcie gramofonu Pro-Ject 2 Xperience Classic]
[zdjęcie gramofonu Pro-Ject 2 Xperience Classic - zbliżenie ramienia]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl