Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BLACKNOTE - zewnętrzny wyświetlacz DSF do odtwarzaczy DSS (10.10.2009)

W ubiegłym miesiącu do oferty Blacknote dodany został DSF (DSS SCREEN FOUR), czyli specjalny wyświetlacz dedykowany do odtwarzaczy DSS. Można go podłączyć do odtwarzacza poprzez gniazdo RS232. Wyświetlacz został wprowadzony pod wpływem opinii zebranych od klientów. Wyświetlacz pozwala na odczytanie znaków z typowej odległości pomiędzy słuchaczem a sprzętem audio. Litery mają wysokość 10 mm. Obszar wyświetlacza to 123.5 x 43 mm. Wyświetlacz korzysta z matrycy znaków alfanumerycznych. Na wyświetlaczu prezentowany jest pełny komplet standardowych informacji. Dostarczany z wyświetlaczem długi kabel RS232 pozwala na swobodne ustawienie wyświetlacza. Dostępne są dwie wersje wykończenia DSF. Zalecana cena detaliczna DSF to 495 Euro.

Odtwarzacze DSS 15 standardowo nie są wyposażone w gniazdo RS232. Instalacja takiego gniazda w tych odtwarzaczach jest możliwa w fabryce Blacknote.

[zdjęcie wyświetlacza Blacknote DSF]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl