Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - uniwersalny, przenośny odtwarzacz B30 (2.10.2009)

Pod koniec października do sprzedaży ma wejść nowy odtwarzacz iriver B30 - następca modelu B20. Jest to wielofunkcyjny, multimedialny, przenośny odtwarzacz z wbudowanym tunerem telewizyjnym DAB/DMB, umożliwiający odbiór radia i telewizji w formacie cyfrowym. Charakterystycznym elementem jest zewnętrzna antena o wysokiej czułości, która podczas przekazu TV zapewnia odbiór informacji o programie telewizyjnym. Aby ułatwić obsługę oprócz standardowych przycisków producent wyposażył B30 w czujnik ruchu.

Odtwarzacz waży 84,7 grama. Wymiary to 109,5x56,9 11,15 mm. Wyświetlacz o średnicy 2.8 cala, ma paletę 260.000 kolorów i rozdzielczość 320 x 240 pikseli. Wyświetlane są pliki wideo MPEG4 oraz WMV7/8/9.

B30 to także rejestrator dźwięku i obrazu - może zapisywać dane pochodzące z przekazu radiowego, telewizyjnego oraz mikrofonu. Dodatkowo wyposażony został w przeglądarkę tekstu (pliki TXT), plików graficznych (JPEG, BMP, PNG i GIF), pełną obsługę flash oraz gier. B30 może działać zarówno jako dysk przenośny (MCS) jak i urządzenie multimedialne (MTP). Bateria w modelu B20 ładowana jest przez złącze USB 2.0. Według danych producenta bateria odtwarzacza pozwala na słuchanie muzyki do 40 godzin, oglądanie video do 6 godzin, lub też na 5,5 godziny pracy z telewizją cyfrową. Przewidziano możliwość rozbudowy pamięci odtwarzacza przy pomocy kart Mini SD.

Wzmacniacz słuchawkowy ma moc 2 x 18mW. Zastosowano system wspomagania dźwięku SRS WOW HD. Wbudowane jest też radio FM. Obsługiwane formaty audio to: MP3, WMA, OFF, ASF, FLAC, APE.

W Polsce B30 dostępny będzie w kolorach białym, czarnym i srebrnym, w trzech wariantach pojemności pamięci. W zestawie z odtwarzaczem znajdują się słuchawki, kabel USB, instrukcja i gwarancja. Ceny odtwarzacza iriver B30 są niezależne od koloru i wynoszą: 729zł za wersję 4GB, 829zł za wersję 8GB, 1049zł za wersję 16GB.

[zdjęcie odtwarzacza iriver B30]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl