Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REAL TRAPS - pułapki basowe MegaTraps (1.10.2009)

Firma Real Traps poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowej pułpki basowej - MegaTraps. Będzie ona dostępna w sprzedaży u producenta od połowy października. Real Traps określa swój nowy model jako najskuteczniejszą pułapkę basową spośród wszystkich gotowych pułapek dostępnych na rynku, o największym współczynniku tłumienia i najniżej schodzącym paśmie działania.

MegaTraps mają przekrój trójkąta prostokątnego (widok z góry) i są przeznaczone do umieszczenia w narożnikach. Przednia ścianka ma 34 cale szerokości. Ścianki tylne mają po 24 cale, wysokość pojedynczej pułapki to 23,5 cala a jej masa to 25 funtów. Aby zapewnić estetyczny wygląd MegaTraps są od frontu wykończone tkaniną w jednym z kilku kolorów (biały, słomkowy, szary, czarny). Konstrukcja MegaTraps jest podobna jak w innych pułapkach Real Traps. Pułapka opiera się na wykorzystaniu miękkiej membrany bezpośrednio za maskownicą.

Ze względu na optymalizację pakowania i transportu MegaTraps są sprzedawane w parach. Cena jednej sztuki to 249.99 dolarów. Przy zakupie ośmiu lub więcej pułapek cena wynosi 224.99 dolarów za sztukę. Za 25 dolarów dostępna jest sztywna płyta do montażu na górnej powierzchni pułapki. Dzięki zastosowaniu takich płyt MegaTraps mogą być wykorzystane jako narożne półki lub stoliki. Oprócz wersji standardowej przewidziano też wersję z podcięciami z jednej strony. Wersja ta przeznaczona jest do zastosowania kiedy przy ścianch znajdują się listwy przypodłogowe lub podsufitowe. W tej wersji cena wynosi 299.99 dolarów.

[zdjęcie pułapki basowej Real Traps MegaTraps]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl