Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRO-JECT - gramofon RPM 9.2 Evolution (21.08.2009)

Po wcześniejszy modelu 9, po jego następcy, czyli modelu RPM9.1, Pro-Ject wprowadził kolejną wersję swojej "dziewiątki". Nowy model nosi oznaczenie RPM 9.2. Gramofon ten jest wyposażony w ramię nowej generacji PJ 9cc Evolution, które utworzone jest z włókien węglowych opracowanych w nowej technologii. Rura ramienia składa się z jednego sztywnego elementu z profilowaną głowicą, zawieszenia kardanowego oraz przeciwwagi. Zawieszenie kardanowe, o nowym zoptymalizowanym kształcie wraz z nową konstrukcją rury i głowicy ramienia dają nam solidną podstawę do eliminacji niepożądanych rezonansów. Przeciwwaga opracowana jest metodą "kanapkową" czyli kombinacją metalu oraz absorbera sorbotanowego. Jest zaprojektowana do pracy pomiędzy 8 - 12Hz. 30-centymetrowy talerz wykonany jest z akrylu o masie 3,5kg. Baza w kolorze antracytowym ma masę 10,5kg. Nowością jest zastosowanie nóżek z amortyzacją magnetyczną. Moment obrotowy silnika - umieszczonego na oddzielnej bazie - jest przekazywany paskiem. Starszy model RPM 9.1 nadal pozostaje w ofercie jako tańsza opcja do wyboru. RPM 9.2 kosztuje 6.990zł. W tej cenie wliczony jest zasilacz, przewód gramofonowy oraz niezbędne akcesoria takie jak poziomica, docisk płyty oraz rękawiczki.

[zdjęcie gramofonu Pro-Ject RPM 9.2]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl