Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LEXICON, MARK LEVINSON, REVEL - nowy dsytrybutor na Polskę (17.08.2009)

Od 1 sierpnia firma RB przejęła dystrybucję trzech nowych marek: Lexicon, Mark Levinson i Revel. Wszystkie one należą do koncernu Harman International. W ofercie importowanej przez RB już wcześniej znajdowały się inne marki z grupy Harmana, takie jak JBL, Harman Kardon, Infinity, AKG. Dodanie Lexicona, Marka Levinsona oraz Revela poszerzy ofertę RB głównie w wyższych przedziałach cenowych.

Revel specjalizuje się w produkcji kolumn głośnikowych. Aktualna oferta jest podzielona na 4 serie: Ultima2, Concerta, Performa oraz In-Wall (do zabudowy w ścianie). Mark Levinson przede wszystkim specjalizuje się w produkcji wzmacniaczy, choć ma też w ofercie procesor AV. Lexicon koncentruje się na produktach do kina domowego, zwłaszcza procesorach AV i wzmacniaczach.

W komunikacie prasowym data rozpoczęcia sprzedaży została określona tylko w przybliżeniu - sprzęt ma być dostępny jesienią. RB zajmuje sie aktualnie tworzeniem sieci sprzedaży. Prowadzone są rozmowy mające na celu wyłonienie dealerów, ktorzy będą sprzedawać wyroby nowych marek.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl