Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - wielofunkcyjny, przenośny odtwarzacz E150 (31.07.2009)

Na polski rynek wszedł następca odtwarzacza iriver E100 - model E150. Oprócz odtwarzania plików muzycznch i klipów wideo urządzenie spełnia też funkcję dyktafonu (nagrywanie z wbudowanego mikrofonu lub z wejścia liniowego), radia (istnieje możliwość nagrywania audycji radiowych), przeglądarki plików graficznych oraz e-książek.

W nowym odtwarzaczu znalazły się rozwiązania znane z poprzedniego modelu. Do dyspozycji dostajemy rozbudowany korektor z ustawieniami użytkownika oraz system SRS WOW HD poprawiający dynamikę dźwięku. Muzyki możemy słuchać za pomocą dousznych słuchawek lub poprzez dwa wbudowane głośniki stereo. Odtwarzacz wyposażono także w opcję powtarzania fragmentu nagrania w pętli.

Producent podkreśla prostotę obsługi i zapewnia, że użytkownicy poradzą sobie bez czytania instrukcji. Iriver E150 dysponuje 2,4-calowym ekranem TFT LCD o rozdzielczości 320 x 240 pikseli (QVGA), z paletą 260 tysięcy kolorów. Działa on w połączeniu z procesorem pozwalającym wyświetlać filmy z prędkością 30 klatek na sekundę.

Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, OGG, WAV, a także opierający się na bezstratnej kompresji FLAC. Kodowanie audio możliwe jest w formatach MP3, WMA (8kbps - 320Kbps0, OGG (do Q10). Tuner odbiera transmisje w zakresie częstotliwości 76-108MHz. Obsługiwane formaty wideo to MPEG, WMV, XVID. Obsługiwane formaty grafiki to JPEG, BMP, PNG, GIF. E150 obsługuje teksty w formacie TXT.

E150 zamknięty jest w obudowie wykonanej z matowego tworzywa. Do wyboru mamy kolory biały, czarny oraz różowy. Wymiary to: 95,0 x 47,8 x 13,0 mm. Masa z akumulatorem wynosi 64,5g. Producent podaje przewidywany czas pracy 17 godzin przy odtwarzniu muzyki i 5 godzin przy odtwarzaniu wideo. Zakres temperatur pracy rozciąga się od -5 do 40 °C. W zestawie wraz z odtwarzaczem dostarczane są słuchawki, kabel USB i instrukcja obsługi. Odtwarzacz wyposażony jest w wewnętrzną pamięć o pojemnościach 2GB (349 zł), 4GB (399 zł) lub 8GB (469 zł), z opcją rozbudowy za pomocą gniazda na karty microSD.

[zdjęcie odtwarzaza iriver E150 - czarny]
[zdjęcie odtwarzaza iriver E150 - trzy wersje kolorystyczne]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl