Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MONITOR AUDIO - dwusystemowy tuner i odtwarzacz plików Airstream 10 (15.07.2009)

Brytyjska firma Monitor Audio znana jest jako specjalista od kolumn głośnikowych. Ostatnio wprowadziła jednak do swojej oferty urządzenie łączące dwusystemowy tuner i odtwarzacz plików w jednym - Airstream 10.

Airstream 10 ma wbudowny klasyczny tuner FM oraz tuner dla cyfrowych transmisji DAB (tylko wersja na rynek brytyjski). Oprócz tego urządzenie automatycznie łączy się też z lokalnymi sieciami Wi-Fi oraz z lokalnymi sieciami przewodowymi (gniazdo RJ45). Poprzez łącza sieciowe Airstream 10 może odtwarzać pliki zarówno z komputerów sieci lokalnej, z pamięci masowych znajdujących się w sieci (NAS), jak również z internetowych stacji radiowych. Urządzenie obsługuje pliki MP3, WMA, Real Audio, AAC.

Airstrem 10 ma podstawowy zestaw wejść i wyjść analogowych. Na wyposażeniu jest wyjście i wejście liniowe na 3,5-milimetrowym mini-jacku, wyjście słuchawkowe. Airstream ma też wbudowany szerokopasmowy 3,5-calowy głośnik i 7-watowy wzmacniacz.

Airstrem 10 ma nietypowy kształt i nietypowe możliwości ustawienia. Urządzenie pomyślano tak by można jest ustawić w poziomie lub w pionie. Jako materiały wykończeniowe zastosowano aluminium oraz naturalny fornir. Wymiary to 125 x 330 x 95 mm. Masa równa jest 2 kg. Airstrem 10 ma 6-liniowy wyświetlacz. Dodatkowo spełnia też rolę zegara i budzika.

[zdjęcie Monitor Audio Airstream 10]
[zdjęcie Monitor Audio Airstream 10 - para]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl