Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - AMS35i, wzmacniacz zintegrowany pracujący w klasie A (26.06.2009)

Firma Musical Fidelity poinformował o swoim nowym wzmacniaczu zintegrowanym. Jest to model AMS35i. Ma on moc 35W, pracuje w czystej klasie A i jak pisze producent jest ucieleśnieniem audiofilskiego high endu. Zalecana cena brytyjska to około 6.000 funtów.

We wzmacniaczu stosowane jest płytkie sprzężenie zwrotne. Zastosowano komplementarny układ w klasie A. Każdy kanał ma osobny zasilacz z filtrującym dławikiem (choke regulated power supply). Parametry techniczne AMS35i są bezpośrednio porównywalne z parametrami wzmacniacza mocy AMS50 (także pracującego w klasie A). Charakterystyczną cechą nowych modeli Musiacal Fidelity jest zachowanie niskich zniekształceń w szerokim paśmie. AMS35i ma zniekształcenia poniżej 0,01% w zakresie od 10Hz do 50kHz. Odstęp od szumów i równomierność pasma przenoszenia producent określił jako wybitne.

Szata wzornicza i zewnętrzne gabaryty są takie same jak w przedwzmacniaczu Primo. Przednia ścianka jest wykonana poprzez obrobienie sztaby metalu, podobnie ścianka górna. Radiatory są elegancko wykończone i mają zaokrąglone brzegi. Wymiary AMS35i to (SWG) 483 x 150 x 410 mm.

Wzmacniacz ma trzy wyjścia liniowe RCA, wejście i wyjście dla magnetofonu oraz wyjście z przedwzmacniacza. Na wyposażeniu jest też para wejść XLR.

[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Musical Fidelity AMS35i (czarny)]
[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Musical Fidelity AMS35i (srebrny)]
[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Musical Fidelity AMS35i (tył)]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl