Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRO-JECT - przedwzmacniacz gramofonowy Record Box USB (23.06.2009)

Firma Pro-Ject wprowadziła do swojej oferty nową wersję przedwzmacniacza gramofonowego Record Box USB. Urządzenie to oprócz układów analogowego przedwzmacniacza dedykowanego do gramofonów z wkładką typu MM i oprócz konwencjonalnego, analogowego wyjścia na gniazdach RCA (Cinch) posiada też przetwornik analogowo-cyfrowy oraz wyjście USB.

Przetwornik AC to 16-bitowy układ Delta Sigma pracujący z częstotliwością próbkowania 48kHz. Record Box USB charakteryzuje się niskim poziomem zniekształceń THD mniejszych niż 0,05% oraz odstępem od szumów równym 82dB (88dB z krzywą A). Dzięki złączu USB, Record Box USB umożliwia wraz z odpowiednim oprogramowaniem łatwe rejestrowanie sygnału z gramofonu na dysk twardy komputera. Urządzenie pracuje pod systemami Windows, MacOS i Linux i przesyła dane zgodnie ze standardem USB 1.1. Charakterystyka jest zgodna z krzywą korekcyjną RIAA z dokładnością ±0,5dB w zakresie od 20Hz do 20kHz. Wzmocnienie wynosi 32dB, a impedancja wejściowa jest równa 47komów/100pF.

Record Box USB dostępny jest w kolorze czarnym. W komplecie dostarczany jest zewnętrzny zasilacz. Wymiary i masa bez zasilacza wynoszą odpowiednio 105 x 30 x 75 mm (SWG) i 350g. Urządzenie jest już dostępne w Polsce w cenie 400zł.

[zdjęcie przedwzmacniacza Pro-Ject Record Box USB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl