Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ENACOM - mikrofonowy eliminator szumów na gniazda XLR (19.06.2009)

Poszerzona została ostatnio linia produktów Enacom. Do Enacoma RCA, głośnikowego i sieciowego dołączył Enacom mikrofonowy. Jest on też dostępny na polskim rynku.

Enacom mikrofonowy jest bardzo prosty w użyciu. Ma on formę przejściówki, którą po prostu podłącza się na końcu kabla mikrofonowego, czy też innego kabla ze złączem typu XLR. W przypadku stereofonicznego połączenia zrównoważonego potrzebne są więc dwie sztuki Enacomów mikrofonowych. Podobnie jak pozostałe Enacomy, ten też służy do eliminacji szumów-zakłóceń i usuwa zakłócenia RF z całego pasma przenoszenia. W tym przypadku dotyczy to linii mikrofonowej lub zbalansowanej. Producent podkreśla, że dzięki zastosowaniu mikrofonowego Enacoma sygnał jest przenoszony gładko, bez zniekształceń, brzmienie staje się naturalne, czyste i dynamicznie.

Enacom to marka, pod którą japońska firma Combak Corporation sprzedaje gamę produktów do eliminacji szumów i zakłóceń w systemach audio.

[zdjęcie mikrofonowego eliminatora szumów Enacom]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl