Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ENACOM - mikrofonowy eliminator szumów na gniazda XLR (19.06.2009)

Poszerzona została ostatnio linia produktów Enacom. Do Enacoma RCA, głośnikowego i sieciowego dołączył Enacom mikrofonowy. Jest on też dostępny na polskim rynku.

Enacom mikrofonowy jest bardzo prosty w użyciu. Ma on formę przejściówki, którą po prostu podłącza się na końcu kabla mikrofonowego, czy też innego kabla ze złączem typu XLR. W przypadku stereofonicznego połączenia zrównoważonego potrzebne są więc dwie sztuki Enacomów mikrofonowych. Podobnie jak pozostałe Enacomy, ten też służy do eliminacji szumów-zakłóceń i usuwa zakłócenia RF z całego pasma przenoszenia. W tym przypadku dotyczy to linii mikrofonowej lub zbalansowanej. Producent podkreśla, że dzięki zastosowaniu mikrofonowego Enacoma sygnał jest przenoszony gładko, bez zniekształceń, brzmienie staje się naturalne, czyste i dynamicznie.

Enacom to marka, pod którą japońska firma Combak Corporation sprzedaje gamę produktów do eliminacji szumów i zakłóceń w systemach audio.

[zdjęcie mikrofonowego eliminatora szumów Enacom]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl