Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LINDY - nowa marka na polskim rynku (12.06.2009)

Od kilku tygodni dostępne są w Polsce wyroby firmy Lindy, producenta elementów i akcesoriów połączeniowych dla komputerów, sprzętu video i sprzętu audio. Firma Lindy powstała w 1932 r. w Niemczech. Pierwotnie zajmowała się produkcją lamp naftowych, radioodbiorników i elektrycznych komponentów. Obecnie oddziały Lindy znajdują się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Francji, Australii i Stanach Zjednoczonych. Dystrybutorem firmy na nasz kraj została firma Rafko, prowadząca sklep internetowy pod adresem sklep.rms.pl.

W palecie produktów Lindy znajduje się szereg kabli, przedłużaczy, przejściówek do połączeń komputerowych, połączeń video i audio, a także wyroby bardziej skomplikowane, jak switche, splittery i rozwiązania KVM. Interesującymi produktami są gniazda naścienne z wbudowanym konwerterem RJ 45, wykorzystujące do transmisji skrętkę komputerową. Umożliwiają one przesyłanie sygnału audio i video (np. HDMI), na odległość do 100 metrów. Inna ciekawostka z oferty Lindy to dwuwejściowy przełącznik sygnału Toslink.

[zdjęcie przełącznika Toslink]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl