Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BLACKNOTE - dwa nowe, stacjonarne odtwarzacze plików rodziny DSS (26.05.2009)

W październiku ubiegłego roku informowaliśmy o stacjonarnych, audiofilskich odtwarzaczach plików z rodziny DSS marki Blacknote. Odtwarzacze DSS30 i DSS30 Tube są dostępne od kilku miesięcy. W międzyczasie zmienione zostały natomiast pierwotne plany producenta dotyczące rozwoju rodziny DSS.

W najbliższym czasie do modeli DSS30 i DSS30 Tube dołączą dwa tańsze urządzenia. Będą to modele o nazwach DSS15 oraz DSS15 Tube. DSS15 wyróżnia się na tle innych stacjonarnych odtwarzaczy plików z firm audiofilskich niewygórowaną ceną. Wygląd obydwu nowych urządzeń od frontu będzie taki sam jak droższych krewniaków. DSS15 ma półprzewodnikowe układy wyjściowe, a DSS15 Tube ma stopień wyjściowy oparty na lampach. DSS 15 Tube ma bardzo dużą część układów (zasilacz, konwersja CA, lampowy stopień wyjściowy) zapożyczonych bezpośrednio z DSS30 Tube. Modele DSS15 mają skromniejsze możliwości funkcjonalne od DSS30. Wyposażone są one tylko w dwa gniazda USB na przedniej ściance. Brak jest możliwości połączenia z komputerem czy to poprzez USB czy poprzez łącze ethernetowe. DSS15 mają wyjścia analogowe Cinch. Na wyposażeniu jest zarówno wejście jak i wyjście cyfrowe.

Ceny poszczególnych modeli DSS przedstawiają się następująco:
DSS15 cena promocyjna - 3.980 zł (regularna 995 Euro)
DSS15 TUBE cena promocyjna - 7.580 zł (regularna 1895 Euro)
DSS30 cena promocyjna - 7.980 zł ( regularna 1995 Euro)
DSS30 TUBE cena promocyjna - 11.980 zł (regularna 2995 Euro)

Nowe modele odtwarzaczy DSS będzie można po raz pierwszy zobaczyć w Polsce na prezentacjach organizowanych przez polskiego dystrybutora oraz włoskiego producenta w dniach 5 czerwca w Warszawie (Audioforte) i 6 czerwca w Krakowie (Chillout Studio).

[zdjęcie odtwarzacza plików-konwertera Blacknote DSS 15]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl