Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIGH END SOCIETY - zapowiedź 28 edycji wystawy High End (20.04.2009)

Tegoroczna, dwudziesta ósma, edycja niemieckiej wystawy High End odbędzie się w dniach 21-24 maja 2009 w Monachium. Po ubiegłorocznym przyspieszeniu terminu wystawy, w tym roku powróciła ona na swoje tradycyjne miejsce w kalendarzu. Rozpocznie się ona w Święto Wniebowstąpienia.

Tak samo jak w latach 2004-2008 impreza będzie miała miejsce w centrum targowym M,O,C, (Lilienthalallee 40, Monachium). Wystawa będzie otwarta w godzinach 10-18. Pierwszy dzień - czwartek 21 maja - będzie przeznaczony tylko dla profesjonalistów, a trzy pozostałe będą ogólnie dostępne dla publiczności. Zwykłe bilety wstępu kosztują 10 euro za dzień. Bilety rodzinne dla dwóch osób dorosłych i maksymalnie trójki dzieci kosztują 20 Euro za dzień. Bilet na wszystkie dni dla gościa profesjonalnego kosztuje 20 Euro.

Do tej pory swój udział potwierdziło 239 wystawców, co stanowi rekord w historii wystawy. Ponownie wzrosła ilość wystawców zagranicznych - do 39%. Na wstępnej liście wystawców nie znaleźliśmy firm z Polski. Tradycyjnie odbędą też różne warsztaty.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl