Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PS AUDIO - w dystrybucji Audio Systemu (08.04.2009)

Audio System jest od niedawna dystrybutorem amerykańskiej firmy PS Audio w Polsce. PS Audio zostało założone w 1974 roku w Santa Maria w Kalifornii. Nazwa pochodzi od inicjałów imion założycieli. Byli nimi Paul McGowan i Stan Warren. Stan Warren odszedł z firmy w 1980, natomiast Paul McGowan do dziś pozostał szefem firmy, która obecnie mieści się w Boulder w stanie Colorado.

Wszystkie produkty PS Audio są oryginalnymi, wewnętrznymi projektami firmy. PS Audio zatrudnia wiele zespołów inżynierskich zarówno w Boulder Colorado jak i w Europie. Oddzielne grupy odpowiedzialne są za sprzęt, oprogramowanie, mechanikę, kontrolę produkcji i projekt graficzny urządzeń. Firma przywiązuje ogromną wagę do trwałości swoich urządzeń.

Wizytówką firmy jest Power Plant Premier (cena 9.600 zł) - urządzenie, które będąc generatorem prądu może też demagnetyzować transformatory, eliminować zniekształcenia THD, wyrównywać poziom napięcia prądu zmiennego, posiada pięć niezależnych filtrów różnicowych przypisanych do pięciu gniazd wyjściowych i wyposażone jest w sekwencer włączający podłączone do niego urządzenia w określonej kolejności. Ponadto w katalogu firmy znaleźć można inne ciekawe produkty, takie jak listwa sieciowa Juice Bar II (cena 960 zł), w której wewnętrzne okablowanie zastąpiono szynami z litej miedzi, czy eliminator przydźwięku transformatorów Humbuster III (1.290 zł).

Na całokształt oferty PS Audio skaładają się kondycjonery, filtry i listwy sieciowe, wzmacniacze, konwertery CA i kable sieciowe. Na polskim rynku dostępne będą teraz następujące urzadzenia:
- kondycjoner sieciowy Powerplay 8000
- kondycjoner sieciowy / generator prądu Power Plant Premier
- listwa sieciowa Juice Bar II
- eliminator przydźwięku sieciowego Humbuster III
- filtr sieciowy Duet Power Center
- filtr sieciowy Quintet Power Center
- filtr sieciowy Quintessence Power Center
- wzmacniacz zintegrowany Trio C100 Control Amplifier
- przetwornik cyfrowo-analogowy Digital Link III DAC
- wzmacniacz słuchawkowy GCHA Headphone Amplifier

[zdjęcie Power Plant Premier z przodu]
[zdjęcie Power Plant Premier z tyłu]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl