Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VEDIA - przenośny odtwarzacz za 22 tysiące złotych (24.03.2009)

Vedia poinformowała o nowej, ekskluzywnej linii produktów Idunn. Pierwszym urządzeniem tego typu jest kolekcjonerska wersja modelu A10. Urządzenie wykonywane jest ręcznie, z wykorzystaniem bałtyckiego bursztynu, srebra wysokiej próby oraz 18-karatowego złota. Cena odtwarzacza Vedia A10 Jantar to 22.000 złotych.

Vedia Idunn A10 Jantar to odtwarzacz wykonany w całości ręcznie przez jubilera Jarosława Westermarka. Nadzór nad projketem sparwował a firm Templar Studio. Obudowa A10 Jantar wykonana jest ze srebra próby 925, tego samego, które wykorzystywane jest do tworzenia ekskluzywnej biżuterii, takiej jak obrączki, czy bransoletki. Cały odtwarzacz posiada elementy 18-karatowego żółtego złota. Najważniejszym zdobieniem jest tylny panel pokryty płatem bałtyckiego, naturalnego bursztynu. Wyjścia słuchawkowe izolowane są ręcznie obrabianym czarnym drewnem hebanowym. Wybor materiałów takich jak bursztyn i srebro został podyktowany tym aby odtwarzacz miał loklany polski charakter. W zestawie znajdzie się także srebrny łańcuszek, który w połączeniu z odtwarzaczem stworzy naszyjnik. Kartonowe pudełko zastąpione zostało wyjątkową szkatułką, w całości wykonaną ręcznie z metalu, które nie tylko chroni urządzenie przed uszkodzeniem, ale także prezentuje Voedia A10 Jantar.

Vedia Idunn A10 Jantar nie będzie powielana. Do sprzedaży ma trafić maksymalnie 10 sztuk wykonanych na zamówienie. Czas oczekiwania na jeden egzemplarz wynosi 2 miesiące. Odtwarzacz Idunn A10 Jantar będzie można zobaczyć w wybranych salonach sieci Vobis. Vedia planuje kolejne modele należące do rodziny Idunn. W ramach tej serii pojawiać się będą limitowane edycje produktów wykonane z drogich materiałów, takich jak złoto, srebro, platyna, czysty bursztyn, czy kamienie szlachetne.

[zdjęcie odtwarzacza Vedia Idunn A10 Jantar (przód)]
[zdjęcie odtwarzacza Vedia Idunn A10 Jantar (tył)]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl