Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

COWON - multimedialany odtwarzacz D2+ (24.03.2009)

Jak poinformowała firma MIP, pod koniec marca w Polsce pojawi się Cowon D2+, następca modelu Cowon D2. Producent zachował w urządzeniu wszystkie parametry poprzednika, dodając system wspomagania dźwięku BBE+, nowy wygląd obudowy oraz interfejsu graficznego.

Cowon D2+ to odtwarzacz multimedialny. Współpracuje z plikami audio MP3, OGG, WMA, WAV, oraz bezstranie kompresowanymi FLAC i APE. Oprócz tego obsługiwane są pliki JPG, BMP, TXT, AVI (MPEG4), WMV i Flash.

Pliki graficzne i wideo wyświetlane są na 2,5-calowym wyświetlaczu dotykowym TFT-LCD (320x240 pikseli), który można obsługiwać zarówno rysikiem jak i palcem. Odtwarzacz pozwala na jednoczesne przeglądanie zdjęć i tekstu oraz słuchanie muzyki.

D2+ ma wbudowany tuner radiowy FM (87,5-108MHz). Dostępna jest też fukcja dyktafonu. Dźwięk można nagrywać z wbudowanego lub zewnętrznego mikrofonu, z radia, a także z urządzeń podłączonych do wejścia liniowego (line-in). Jest też wyjście TV.

W przypadku parametrów technicznych zwraca uwagę czas pracy wynoszący do 52 godzin odtwarzania muzyki z jednego ładowania litowo-polimerowego akumulatora. Moc wyjściowa wynosi 2 x 37mW. Wymiary to 78,0 x 55,4 x 16,6 mm, a masa jest równa 91 g.

Cowon D2+ dostępny jest w kolorze czarnym oraz czarno-srebrnym w wersjach z pojemnością 4, 8 oraz 16 GB. Wbudowaną pamięć można rozszerzyć dzięki obecności gniazda kart SDHC i MMC. Sugerowane ceny detaliczne urządzenia wynoszą odpowiednio: 729 zł (4 GB), 799 zł (8 GB) i 949 zł (16 GB).

[zdjęcie odtwarzacza Cowon D2+ (czarny)]
[zdjęcie odtwarzacza Cowon D2+ (srebrny)]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl