Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PMC - kolumny IB2, MB2 oraz BB5 dołączają do serii "i" (13.03.2009)

Firma PMC wprowadza trzy nowe wersje swoich podstawkowych, trójdrożnych profesjonalnych monitorów. Są to nowe wersje pasywnych kolumn IB2, MB2 oraz BB5. Wszystkie te trzy zestawy wykorzystują nowe rozwiązania techniczne i kosmetyczne z serii "i", znane z gamy modeli domowych, poczynając od DB1i do MB2XBDi.

W trzech nowych modelach zastosowano kopułkowy głośnik wysokotonowy Sonolex wykonany w kooperacji PMC/Seas. W głośniku tym zastosowana jest dyspersyjna płytka czołowa, co ma poprawić lokalizację oraz naturalność brzmienia wysookich tonów. Wszystkie trzy modele wykorzystują też kopułkowy głośnik średniotonowy. Zwrotnice mają zbocza 24dB/okt. Zestawy BB5i mają 12-calowy głośnik basowy Radial. MB2i też mają głośnik basowy Radial o średnicy 12 cali. Natomiast w IB2i pracuje 10-calowy płaski, tłokowy głośnik węglowy. Wszystkie trzy modele wykorzystują znaną i charakterystyczną dla PMC obudowę typu linia transmisyjna (ATL - Advanced Transmission Line).

Zestawy są okleinowane fornirem ze wszystkich stron. Każdy model jest też dostarczany z dopasowanymi podstawkami. Podstawki są strojone i tłumione dobraną ilością wypełnienia, aby zminimalizować podbarwienia i rezonanse.

[zdjęcie kolumn PMC IB2i]
[zdjęcie kolumn PMC MB2i]
[zdjęcie kolumn PMC BB5i]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl