Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Platinum Entertainment - muzyka za darmo (25.11.1999)

Amerykańska wytwórnia płytowa Platinum Entertainment planuje wdrożyć w grudniu nowy system dystrybucji muzyki. Cały katalog nagrań wytwórni będzie dostępny za darmo do ściągnięcia przez Internet w formatach skompresowanych. Firma liczy, że będzie to służyło promocji sprzedaży płyt na zwykłych nośnikach a poza tym chce też uzyskiwać przychody z reklamy zamieszczanej na swej witrynie internetowej. Jest to pierwsza na świece próba zastosowania takiego modelu działalności.

Platinum Entertainment jest największą amerykańską wytwórnią niezależną. Do końca stycznia katalog udostępnianych utworów ma liczyć 15.000 piosenek. Będzie to między innymi muzyka takich wykonawców jak The Band, Taylor Dayne, George Clinton, Pete Townshend, a także klasycznych wykonawców R&B i jazzowych. Na witrynie będzie też zamieszczany materiał artystów bez kontraktu. Raz na kwartał wytwórnia ma podpisywać kontrakt z najpopularniejszym artystą z tej grupy.

Opinie innych przedstawicieli internetowej fonografii na temat tej nowej inicjatywy są zróżnicowane. Zainteresowani będą mogli już niebawem sprawdzić ofertę Platinum na witrynie www.heardon.com.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl