Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRIMARE - stereofoniczny wzmacniacz mocy A33.2 (07.03.2009)

W kwietniu 2009 na polskim rynku ma się pojawić nowy wzmacniacz mocy szwedzkiej firmy Primare. Będzie to model A33.2, następca dwukanałowej końcówki mocy A30.2. Cena Primare A33.2 to 8.750 zł.

Primare A33.2 jest końcówką mocy typu dual-mono. Każdy kanał to wzmacniacz monofoniczny zasilany toroidalnym transformatorem. W pojedynczym kanale pracują cztery bardzo szybkie, bipolarne tranzystory wyjściowe w konfiguracji push-pull. Odstęp sygnału od szumu wynosi 100dB. Zniekształcenia THD są mniejsze od 0,08%. Końcówka zapewnia moc 200W przy obciążeniu 4 omów i 120W/8. Wzmacniacz jest wyposażony zarówno w wejścia symetryczne XLR jak i niesymetryczne Cinch. Zastosowano złocone, izolowane terminale głośnikowe. Na wyposażeniu są też gniazda sterujące do połączenia z innymi urządzeniami.

Obudowa wykonana została ze stalowej blachy o grubości 2 mm. W ofercie są dwa warianty kolorystyczne - czarny i tytanowy. Wymiary wzmacniacza to 430 x 385 x 140mm. Jego masa wynosi 20kg.

[zdjęcie wzmacniacza mocy Primare A33.2 od przodu]
[zdjęcie wzmacniacza mocy Primare A33.2 od tyłu]
[zdjęcie wnętrza wzmacniacza mocy Primare A33.2]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl