Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PURIST AUDIO DESIGN - w dystrybucji Nautilusa (04.03.2009)

Od początku bieżącego roku nowym dystrybutorem kabli Purist Audio Design jest krakowska firma Nautilus. Purist Audio Design to firma amerykańska. Producent ten szczególny nacisk kładzie na dobór materiałów używanych do produkcji. W trakcie projektowania pod uwagę brana jest nie tylko indukcyjność, pojemność i opór kabla, ale także pole magnetyczne. Właśnie dlatego Purist Audio Design używa wyłącznie stopów, a nie drutów z czystej miedzi lub srebra. Ważnym elementem dla PAD są także dielektryki oraz ekranowanie. Firma uważa swoje ekrany za najbardziej zaawansowane w branży audio. Dzięki temu kable są odporne na zakłócenia RF (Radio Frequency) oraz EMI/EMF (Electromagnetic Interference and Fields). Firmowe systemy ekranowania noszą nazwy Fluid, Ferox i Contego. Inne firmowe rozwiązanie to proces Cryomag, któremu poddawane są kable w czasie produkcji. Purist Audio Design nie czyni też starań aby w efektowny sposób pakować swoje wyroby, koncentrując uwagę na samych kablach.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl