Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VINCENT - wzmacniacz SV- 232 i odtwarzacz CD-S4 (12.02.2009)

W ofercie niemieckiego Vincenta pojawiły się ostatnio dwie nowości w grupie SolidLine. Są to wzmacniacz SV- 232 i odtwarzacz CD-S4.

SV-232 (4.700 zł) oparty jest całkowicie na technice tranzystorowej. Dysponuje mocą 100 W na kanał przy obciążeniu 8 omów oraz 180W przy 4 omach. Wyposażono go w duży transformator toroidalny. We wzmacniaczu zastosowano technologię z większych modeli, takich jak monobloki SP-93plus. Zamiast tradycyjnego potencjometru zastosowano mikroprocesorowe sterowanie głośnością. W ten sposób producent chce wyeliminować problemy ze starzeniem elementów oraz nierównomiernością. Masa SV-232 to 13,8 kg, a wymiary to 430x390x135 mm.

Odtwarzacz CD-S4 (3.700 zł) wyposażony jest w dekoder płyt HDCD. Ma on wyjścia Cinch oraz wyjście wyzwalacza. Masa CD-S4 wynosi 7,6 kg, a wymiary są następujące: 430x345x98 mm.

Obydwa urządzenia pochodzą z jednej linii wzorniczej SolidLine i mogą tworzyć dopasowany wzorniczo komplet. Dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym. Oba urządzenia wyposażone są w aluminiowe nadajniki zdalnego sterowania.

[zdjęcie wzmacniacza Vincent SV-232]
[zdjęcie odtwarzacza Vincent CD-S4]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl