Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ART LOUDSPEAKERS - trójdrożne kolumny DECO 20 Signature (07.02.2009)

Nowa linia produktów o nazwie DECO, firmy A.R.T. Loudspeakers ze Szkocji, wzbogaciła się o kolejny model. Jest to pełniący rolę flagowca DECO 20 Signature. Jest to duży, trójdrożny zestaw oparty o głośniki Seasa. Wysokie tony odtwarza kopułkowy głośnik Crescendo. Na średnich tonach pracuje przetwornik 4-calowy, a dół pasma odtwarzają dwa głośniki 10-calowe. Konstrukcja ta przygotowana jest dla bardzo dużych pomieszczeń.

Podobnie jak wcześniejsze modele z serii DECO także i ten ma obudowę złożoną nie z klasycznych ścianek lecz z szeregu plastrów. Na zewnątrz jest to widoczne w postaci wyżłobień biegnących wzdłuż klejenia kolejnych warstw. Okablowanie wewnętrzne to Kondo KSL SPc. Zwrotnica oparta jest na komponentach Jensena.

Deco 20 charakteryzują się wysoką efektywnością na poziomie 92dB i bardzo wyrównaną impedancją z minimum równym 7,8 oma. Predystynuje to kolumny do współpracy z lampowymi wzmacniaczami niedużej mocy.

Kolumny mogą być wyprodukowane w indywidualnie dobieranych wariantach kolorystycznych. Informacje dotyczące ceny na polskim rynku jeszcze nie zostały podane.

[zdjęcie kolumn ART Loudspeakers DECO 20 Signature]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl