Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - T5, przenośny odtwarzacz dla aktywnych (04.02.2009)

W drugiej połowie bieżącego miesiąca do sprzedaży w Polsce ma wejść odtwarzacz iriver T5. Z zewnątrz przypomina on popularne przenośne dyski flash. Model ten został przystosowany do użytkowania przez aktywne osoby słuchające muzyki w ruchu. Do odtwarzacza jest dołączony specjalny klips pozwalający na zamocowanie go do ubrania. T5 charakteryzuje się też niewielkimi wymiarami oraz małą masą (wymiary 77,5 x 24,5 x 14,3 mm, masa wraz z akumulatorem 25,9 g). Odtwarzacz został wykonany z wytrzymałego tworzywa. Nazwę utworu muzycznego lub stacji radiowej wyświetla niewielki czarno-biały ekran OLED (64 x 128 pikseli), który dzięki wysokiemu kontrastowi umożliwia wygodny odczyt w ostrym słońcu. Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 280mAh pozwala na 13 godzin ciągłej pracy.

Urządzenie obsługuje pliki muzyczne MP3, WMA oraz OGG. Nie zabrakło także dyktafonu i radia FM (zakres 76 - 108 MHz) z opcją nagrywania. Moc wyjściowa wynosi 2 x 15mW. Obsługiwane są tagi ID3 V1 Tag, ID3 V2 2.0, ID3 3.0.

Do obsługi urządzenia służy wielokierunkowy dżojstik. Obecność wtyku USB sprawia, że bez użycia kabli możemy przesyłać pliki między komputerem a urządzeniem. Po podłączeniu iriver T5 jest widziany jako dysk wymienny. T5 może też służyć jako przenośny dysk dla danych.

Iriver T5 będzie kosztował odpowiednio 175 złotych (wersja 2 GB) oraz 205 złotych (wersja 4 GB).

[zdjęcie odtwarzacza iriver T5]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl