Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - subwoofer z transmisją bezprzewodową Meteor 0,5 (14.01.2009)

Francuska firma Triangle w ubiegłym miesiącu uzupełniła swoją gamę zestawów głośnikowych. Do oferty wszedł subwoofer Meteor 0.5. Zastosowany tu głośnik o średnicy 11 cali posiada membranę typu kanapkowego. Magnes głośnika ma średnicę 6 cali. Układ napędowy jest wentylowany, co poprawia chłodzenie cewki głośnika. Moc zainstalowanego wzmacniacza klasy AB wynosi 300W RMS (800W w szczycie). Pasmo prznoszenia rozciąga się od 28 do 160 Hz.

Cechą wyróżniającą ten subwoofer jest możliwość pracy bezprzewodowej z czterema przełączanymi kanałami transmisji. Oprócz tego rodzaju połączenia do dyspozycji jest wejście sygnału audio stereo, LFE oraz wysokopoziomowe. Filtr dolnoprzepustowy jest regulowany (50/160 Hz) i dostępny jest też przełącznik fazy. Zainstalowana dioda sygnalizuje wyłączenie, pracę bezprzewodową lub pracę przewodową, a do tego na wyposażeniu jest pilot zdalnego sterowania.

Obudowa jest lakierowana na czarno z wysokim połyskiem. Masa równa jest 21 kg a wymiary to 430 x 380 x 423 mm.

[zdjęcie subwoofera Triangle Meteor 0,5]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl