Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - E50, odtwarzacz z pojemną baterią (09.01.2009)

Na koniec stycznia zapowiadane jest rozpoczęcie sprzedaży w Polsce odtwarzacza iriver E50. Urządzenie ma obudowę z czarnego, polerowanego aluminium i ekran o przekątnej 1,8 cala, rozdzielczości 176x220 pikseli, z paletą 262.000 kolorów.

E50 obsługuje popularne formaty plików muzycznych takie jak MP3, WMA, WAV, APE, FLAC, wideo w formacie SMV oraz zdjęcia JPG, BMP, GIF. Ma też na wyposażeniu tuner radiowy z możliwością nagrywania oraz dyktafon. Do kształtowania charakteru brzmienia można wykorzystać korektor oraz systemem SRS WOW HD. Moc wyjściowa wynosi 2 x 17mW.

Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą 6 przycisków ukrytych pod aluminiowym panelem. Wymiary odtwarzacza to 88.0 x 38.8 x 7.0 mm. Jego masa wynosi 40.2 g.

Odtwarzacz wyróżnia się długim czasem pracy. Jednokrotne ładowanie wewnętrznego akumulatora wystarcza nawet na 52 godziny odtwarzania muzyki lub 5 godzin odtwarzania wideo.

Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach pojemności: 2GB oraz 4GB. Sugerowane ceny detaliczne w Polsce wyniosą odpowiednio 249 złotych za wersję 2 GB i 279 złotych za wersję 4 GB. Odtwarzacz będzie objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną w kraju.

[zdjęcie odtwarzacza iriver E50]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl