Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GIGAWATT - nowe ścienne gniazdo sieciowe (06.01.2009)

Krajowa firma GigaWatt specjalizująca się w produkcji kabli zasilających, listew sieciowych i kondycjonerów sieciowych rozszerza ofertę osprzętu zasilającego o nowe produkty.

Z początkiem 2009 roku do oferty dołącza gniazdo sieciowe typu Schuko przeznaczone do montażu w domowych instalacjach elektrycznych. Obudowa zewnętrzna gniazda (ramka) wykonana została z litego frezowanego aluminium o grubości 6mm. Gniazdo posiada solidne srebrzone i demagnetyzowane styki wykonane z mosiądzu. Zaciski śrubowe gniazda umożliwiają podłączenie przewodów o dużej średnicy. Korpus wewnętrzny gniazda wykonany jest z matowego tworzywa sztucznego w kolorze grafitowym, które jest odporne na naprężenia i uszkodzenia mechaniczne. Gniazdo przeznaczone jest do standardowego montażu w ścianie za pomocą łapek rozporowych lub mocowań śrubowych. Wymiary zewnętrzne gniazda: 85 x 85 x 35,5 (głębokość) mm. Maksymalne napięcie wynosi 250VAC, a maksymalny prąd 16A.

Dostępne będą gniazda w dwóch wariantach kolorystycznych wykończenia aluminiowej anodowanej ramki - srebrny matowy i grafitowy matowy. Cena detaliczna 250 PLN.

[zdjęcie ściennego gniazda sieciowego GigaWatt]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl