Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

COWON - odtwarzacz S9 z BBE+ od stycznia w Polsce (19.12.2008)

W pierwszej połowie stycznia 2009 roku na polskim rynku pojawi się najnowszy odtwarzacz multimedialny firmy Cowon o nazwie S9. Jest to przenośny odtwarzacz multimedialny z 3,3-calowym, pojemnościowym ekranem dotykowym AMOLED. Wyświetlacz generuje obraz o rozdzielczości 480 x 272 pikseli z paletą 16 milionów kolorów. Interfejs użytkownika wsparto systemem G-Sensor, który dostosowuje orientację obrazu w zależności od położenia odtwarzacza.

Cowon S9 odtwarza pliki muzyczne w formatach MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV, APE, oraz wideo AVI, WMV. Posiada także wyjście telewizyjne, dzięki któremu obraz wideo można oglądać na telewizorze.

Odtwarzacz Cowon S9 umożliwia odbiór radia, przeglądanie zdjęć (JPG), plików tekstowych (TXT), nagrywanie za pomocą dyktafonu oraz transmisję danych za pośrednictwem Bluetooth.

Zastosowano technologię dźwięku BBE+ (według komunikatu prasowego dystrybutora jest to pierwsza taka aplikacja w przenośnym odtwarzaczu muzycznym). System ten został opatentowany przez firmę BBE Sound Inc., znaną z profesjonalnych rozwiązań studyjnych.

Na uwagę zasługuje żywotność baterii. S9 pozwala na ciągłe odtwarzanie muzyki nawet przez 55 godzin, lub wideo do 11 godzin. Opcjonalnie można podłączyć zasilacz sieciowy. Urządzenie ma owalną obudowę w kolorze czarnym. Sugerowane ceny detaliczne w Polsce wyniosą odpowiednio 849zł (za wersję 4GB pamięci), 999zl (8GB) i 1.199 zł (16GB).

Podstawowe dane techniczne są nastepujące:
Wymiary ... 57.08 x 105.8 x 12.7mm
Masa ... 77 g
Moc wyjściowa ... 29mW + 29mW
Zakres FM ... 87,5 - 108 MHz

[zdjęcie odtwarzacza Cowon S9]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl