Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AKKUS - gama gotowych, firmowych kolumn (12.11.2008)

Firma Akkus znana do tej pory jako dystrybutor głośników, komponentów, zestawów do montażu i osprzętu dla majsterkowiczów, wprowadziała na rynek gamę gotowych kolumn głośnikowych. Nowa oferta, która będzie sprzedawana pod marką Akkus została zaprezentowana na Audio Show 2008. Działalność dystrybucyjna jest kontynuowana w sklepie loudspeakershop.eu.

Gama kolumn Akkus obejmuje 5 modeli. Są to kolejno: X3 (3.990 zł para), X4 (4.990 zł para), V2 (6.500 zł para), V3 (9.500 zł para), V4 (7.900 zł para). Wszystkie kolumy to zestawy podłogowe. Dostępne są one w pięciu wariantach wykończenia: brzoza fińska, klon ptasie oczko, padouk, palisander i wenge. Zestwy z literą X w nazwie mają wkręcane kolce z gwintem M8, zaś zestawy z literą V w nazwie mają kolce Soundcare Superspikes, także z gwintem M8.

X3 to dwudrożne zestawy bass-reflex. Obudowa jest prostopadłościenna, z otworem bass-reflex na tylnej ściance. X3 mają 18-centymetrowy celulozowo-węglowy głośnik niskośredniotonowy oraz 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką. Efektywność wynosi 87 dB, a impedancja nominalna 8 omów.

X4 to 2,5-drożne zestawy bass-reflex. Obudowa jest prostopadłościenna, z otworem bass-reflex na tylnej ściance. X4 mają dwa 18-centymetrowe celulozowo-węglowe głośniki niskośredniotonowe oraz 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką. Efektywność wynosi 89 dB, a impedancja nominalna 4 omy.

V2 to dwudrożne zestawy bass-reflex. Obudowa jest pochylona i ma ścięte krawędzie z przodu. Otwór bass-reflex jest na tylnej ściance. V2 mają 18-centymetrowy celulozowo-węglowy głośnik niskośredniotonowy oraz 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką. Efektywność wynosi 86 dB, a impedancja nominalna 8 omów.

V3 to trójdrożne zestawy bass-reflex. Obudowa jest pochylona i ma ścięte krawędzie z przodu. Otwór bass-reflex jest na tylnej ściance. V3 mają 22-centymetrowy celulozowo-węglowy głośnik niskotonowy, 18-centymetrowy średniotonowy głośnik celulozowy oraz 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką. Efektywność wynosi 88 dB, a impedancja nominalna 8 omów.

V4 to 2,5-drożne zestawy bass-reflex. Obudowa jest pochylona i ma ścięte krawędzie z przodu. Otwór bass-reflex jest na tylnej ściance. V4 mają jeden 18-centymetrowy głośnik celulozowo-węglowy, jeden 18-centymetrowy głośnik celulozowy oraz 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką. Efektywność wynosi 89 dB, a impedancja nominalna 4 omy.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl