Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROTH AUDIO - stacja dokująca RothDoc (28.10.2008)

RothDoc to nowa stacja dokująca Roth Audio. Urządzenie kosztuje 599 złotych i umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki zarówno z najnowszego iPhone 3G jak i całej rodziny odtwarzaczy iPod.

RothDoc jest dwuczęściowym zestawem. Składa się z właściwej stacji dokującej oraz odbiornika podłączanego kablami do zestawu hi-fi. Transmisja pomiędzy stacją dokującą a odbiornikiem jest bezprzewodowa (na częstotliwości 2,4GHz) i ma zasięg do 10 metrów. Odbiornik można podłączyć do sprzętu hi-fi albo przez stereofoniczne gniazdo mini-jack albo przez gniazda Cinch. Z kolei stacja dokująca obsługuje wszystkie iPody z 30-stykowym gniazdem oraz telefony iPhone 2G/3G. Dodatkowo stacja dokująca ma też wejście stereo 3,5 mm (mini-jack) dla odtwarzaczy MP3, komputerów itd.

W komplecie jest też dostarczany nadajnik zdalnego sterowania oraz niezbędne kable. Oprócz odtwarzania muzyki stacja dokująca pozwala też ładować odtwarzacze iPod oraz telefony iPhone. A w czasie odbierania rozmowy telefonicznej następuje automatyczne ściszanie dźwięku.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl