Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO SHOW - szczegóły dotyczące 12 edycji (16.10.2008)

W dniach 8 i 9 listopada 2008 w Warszawie odbędzie się dwunasta edycja Audio Show. Wystawcy będą prezentować swoje ekspozycje w trzech hotelach. Tradycyjnie główna część wystawy będzie gościć w hotelu Jan III Sobieski (Plac Zawiszy 1), druga część w hotelu Bristol (ul. Krakowskie Przedmieście 42/44). Natomiast po raz pierwszy ekspozycje będą też miały miejsce w hotelu Kyriad Prestige (ul. Towarowa 2) w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Jan III Sobieski. Pomiędzy hotelami kursować będą raz na godzinę specjalne autobusy.

W sobotę 8 listopada impreza będzie otwarta w godzinach 10.00-20.00, a w niedzielę 9 listopada od 10.00 do 18.00. Bilet uprawniający do wejścia na teren wystawy kosztować będzie 20zł, karnet dwudniowy 30zł. W cenę biletu wliczony jest drukowany przewodnik po wystawie. Młodzież do 16-go roku życia ma wstęp wolny.

Więcej informacji - w tym o rozmieszczeniu wystawców w pomieszczeniach hotelowych - można znaleźć na witrynie organizatora - www.audioshow.com.pl.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl