Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LABERG - multimedialny odtwarzacz Visio (09.10.2008)

Laberg zapowiedział wprowadzenie kolejnego multimedialnego odtwarzacza z wyjściem TV out, modelu Visio. Jego premiera jest zaplanowana na 28 października. Visio ma 3-calowy wyświetlacz 400 x 240 pikseli. Oprócz filmów i zdjęć pozwala też oglądać animacje flash. Laberg Visio odtwarza filmy w formatach AVI, RMVB, FLV, 3GP, ASF i WMV bez konieczności ich konwertowania. Obsługuje graficzne pliki JPG, BMP, GIF i PNG.

Gama odtwarzanych plików audio to MP3, APE, FLAC, WMA i WAV. Odtwarzacz ma funkcję dyktafonu i wbudowany tuner FM z możliwością nagrywania oraz pamięć do 40 stacji.

Odtwarzacz będzie dostępny w wersjach z wbudowaną pamięcią flash 2GB, 4GB oraz 8GB. Producent zapewnił także możliwość rozbudowy posiadanej pamięci poprzez karty microSDHC (do 32 GB). Według producenta bateria pozwala na 12 godzin pracy przy słuchaniu muzyki lub 6 godzin przy oglądaniu filmów.

W zestawie do odtwarzacza dołączne są: słuchawki Laberg L100, kabel TV out, kabel USB, ładowarka USB, instrukcja obsługi w języku polskim, silikonowe etui. Urządzenie posiada 24-miesięczną gwarancję. Sugerowane ceny to 239 zł za 2GB, 269 zł za 4GB oraz 299 zł za 8GB.

[zdjęcie odtarzacza Laberg Visio]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl