Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PARROT - wielozadaniowy zestaw bezprzewodowy hi-fi DS3120 (09.10.2008)

W ostatnich tygodniach firma MIP wprowadziła na nasz rynek bezprzewodowy zestaw stereo z radiem i odtwarzaczem MP3 - Parrot DS3120.

DS3120 umożliwia odtwarzanie dźwięku pochodzącego z wielu różnych źródeł. Współpracuje z urządzeniami Bluetooth A2DP, iPodami, telefonami iPhone i odtwarzaczami wyposażonymi w złącze USB. Dzięki slotowi na karty SD i MMC pliki muzyczne można także odtwarzać bezpośrednio z karty pamięci.

Zestaw ma wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania 20 stacji, a także wejście liniowe w postaci gniazda mini jack, za pomocą którego podłączyć można analogowe źródła dźwięku. DS3120 może służyć jako zestaw głośnomówiący dla telefonów komórkowych z technologią Bluetooth.

W torze audio pracują dwa szerokopasmowe głośniki o mocy 20W RMS oraz cyfrowy wzmacniacz w klasie D. Pasmo przenoszenia rozciąga się od 120Hz do 20kHz. Obsługiwane są pliki audio MP3, WMA, AAC, SBC.

Zestaw może być zasilany bezpośrednio z sieci lub za pomocą 6 baterii. Zasilanie bateryjne pozwala na ciągłe odtwarzanie muzyki do 10 godzin. Wymiary urządzenia to: 150 x 300 x 100 mm. Masa wynosi 1,5 kg.

W komplecie dołączany jest kabel zasilający, kabel audio, kabel USB, instrukcja obsługi, płyta CD. Cena zestawu to 599 zł. Urządzenie posiada 24-miesięczną gwarancję realizowaną w Polsce.

[zdjęcie zestawu Parrot DS3120]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl