Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VEDIA - nowy przenośny odtwarzacz C6+ (07.10.2008)

Vedia poinformowała o nowej wersji odtwarzacz C6, nazwanej C6+. Premiera modelu C6+ planowana jest na pierwsze tygodnie listopada, a przedsprzedaż tego odtwarzacza ma być rozpoczęta pod koniec października w internetowym oddziale sieci RTV Euro AGD.

Tak jak poprzednik nowy model pozwala na oglądanie filmów bez konwersji, ma bogaty zestaw obsługiwanych formatów audio (MP3, WMA, WAV, FLAC oraz APE) i 3-calowy wyświelacz. Na wyposażeniu jest też przeglądarka zdjęć i plików graficznych zapisanych w formatach BMP, GIF oraz JPRG. Wbudowane jest też radio z możliwością zapisania częstotliwości. Można też nagrywać z radia i wykorzystać odtwarzacz jako dyktafon. Możliwe jest jednoczesne ładowanie odtwarzacza z gniazdka i korzystanie z niego.

Vedia C6+ wzbogacona została o funkcję TV-out. W zestawie odtwarzacz posiada kabel, który pozwoli podłączyć odtwarzacz do telewizora. C6+ obsługuje formaty RM, RMVB, AVI, FLV oraz jako nowość MPEG.

Kolejną istotna nowość to wbudowany FM Transmiter. Daje on możliwość nadawania muzyki do dowolnego radioodbiornika FM. Nadawać można na dowolnej częstotliwości w zakresie 75.0-108.0 MHz na odległość do 5 metrów.

W zestawie wraz z C6+ znajdują się słuchawki SRS-200, kabel USB, ładowarka USB, kabel TV-out, stojaczek, silikonowe etui, ściereczka oraz skórzany futerał. Vedia podała orientacyjne ceny dla poszczegolnych wersji pojemnościowych: 2GB - 250zł, 4GB - 300 zł oraz 8GB -350 zł. Pamięć można rozszerzyć kartą microSDHC (do 16 GB).

[zdjęcie odtarzacza Vedia C6+]
[zdjęcie odtarzacza Vedia C6+ (tył)]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl