Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VEDIA - plany rozwoju firmy (26.09.2008)

Vedia poinformowała o swoich planach dotyczacych nowych produktów i kierunków rozwoju firmy. Vedia pracuje nad własnymi oryginalnymi odtwarzaczami audio-video. Nowe modele będą przygotowywane specjalnie na zamówienie polskiej firmy. Za design odtwarzacza, projekt graficzny pudełek, menu oraz częściowo za oprogramowanie także odpowiedzialni będą Polacy. Według komunikatu prasowego firmy Vedia jest to pierwszy przypadek, aby Polska marka przygotowała własny odtwarzacz według specyfikacji ustalonej przez siebie i z projektem obudowy zaprojektowanym w przez polskiego designera. Vedia nie zamierza rezygować z produktów typu OEM, ale chce poszerzyć ofertę o inne produkty niż przenośne odtwarzacze. W tym celu Vedia otworzyła spółki zależne w Azji. Vedia Hong Kong Limited odpowiedzialna będzie za logistykę i finanse. Vedia China odpowiada natomiast za kontakt z dostawcami i fabrykami. Stąd także prowadzony jest bezpośredni rozwój produktów.

Pierwszy własny odtwarzacz Vedia został zaprojektowany w polskim studiu - Melounge Design. Z tego studia mają też pochodzić następne projekty.

Vedia planuje też poszerzyć sieć sprzedaży na rynki zagraniczne. W planach na przyszły rok jest uruchomienie dystrybucji na rynkach Unii Europejskiej, Europy Wschodniej, Rosji oraz USA.

W tym roku pojawić się mają dwa lub trzy pierwsze modele zaprojektowane przez Vedia. W trakcie rozwoju są trzy kolejne, których premiera może odbyć się na targach CES 2009, gdzie Vedia ma się pojawić jako wystawca.

[zdjęcie koncepcyjne odtwarzacza Vedia B6]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl