Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VEDIA - przenośny odtwarzacz plików audio A7 (03.09.2008)

Na 8 września firma Vedia zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży swojego nowego, przenośnego odtwarzacza plików audio. Będzie to model A7, uzupełniający serię A. Odtwarzacz dostępny będzie w dwóch wersjach. Wariant z pamięcią 4GB za 159 zł oraz wariant z pamięcią 8GB za 219 zł.

Vedia A7 opiera się na procesorze Sigmatel 3710. Odtwarzacz obsługuje formaty MP3, WMA oraz WAV. Nawigacja po wgranych plikach może odbywać się na dwa sposoby, po IDTagach lub po folderach. Odtwarzacz posiada także funkcje dyktafonu, ma wbudowany tuner FM z programatorem stacji, oraz możliwosć przeglądania plików TXT. Personalizacja brzmienia możliwa jest dzięki predefiniowanym equalizerom. Do obróbki dźwięku zaplikowano system SRS WOW HD. Moc wyjściowa wzmacniacza słuchawkowego to 20mW na kanał.

Jak podaje producent A7 może pracować aż 30 godzin przy maksymalnym poziomie głośności, a przy niższych ustawieniach nawet 40 godzin. Obudowa A7 (wymiary: 58 × 28 x 14 mm) wykonana jest ze szczotkowanego aluminium. Masa urządzenia to 32g wraz z akumulatorem. Nawigacja odbywa się poprzez joystick oraz przyciski funkcyjne. Wyświetlacz OLED ma rozdzielczość 128x64 pikseli.

Zestaw akcesoriów dołączanych do odtwarzacza obejmuje: słuchawki VEDIA SRS-200, kabel USB, ładowarkę USB, smycz, a także silikonowe etui.

[zdjęcie odtwarzacza Vedia A7]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl