Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Aiwa - mini wieża z CD-R (19.10.1999)

Od listopada osiągalna będzie nowa mini wieża firmy Aiwa pod nazwą XR-C3RW. Jej głównym wyróżnikiem jest wyposażenie w nagrywarkę CD-R/RW, zdolną nagrywać zarówno płyty CD-R (jednokrotnego zapisu) jak i CD-RW (wielokrotnego zapisu). Oprócz tego urządzenie ma też zmieniacz na 3 płyty CD, tuner AM/FM, podwójny magnetofon auto-reverse i zdalne sterowanie. Cena w USA będzie wynosiła 700 dolarów.

Inną ciekawostką jest zastosowanie dwuwzmacniaczowego sterowania głośników. Do niskich tonów zastosowano wzmacniacz o mocy 30W, a w samych kolumnach są osobne 10-watowe wzmacniacze dla głośników średnio- i wysokotnowych. Wieża ma także korektor graficzny. XR-C3RW ma optyczne wejście cyfrowe, nagrań można więc dokonywać także z zewnętrznych źródeł cyfrowych.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl