Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PARROT - bezprzewodowy zestaw DS1120 (30.08.2008)

Firma MIP wprowadziła do sprzedaży w Polsce stereofoniczny system audio francuskiej firmy Parrot o oznaczeniu modelu DS1120. Jest to bezprzewodowy zestaw, który współpracuje z dowolnym źródłem dźwięku obsługującym technologię Bluetooth (A2DP). Można więc przy jego pomocy odtwarzać sygnał audio pochodzący z komputera, odtwarzacza MP3 czy telefonu komórkowego.

Parrot DS1120 składa się z dwóch aktywnych głośników. Każdy z nich jest osobno zasilany i dzięki temu może być niezależnie ustawiany. W każdym znajduje się 4-calowy głośnik szerokopasmowy oraz 30-watowy wzmacniacz pracujący w klasie D. Głośniki pracują w obudowach typu bass-reflex. Wraz z głośnikami dostarczany jest adapter Bluetooth podłączany do portu USB komputera czy innego źródła dźwięku. Aby posłuchać muzyki z telefonu komórkowego wyposażonego w Bluetooth trzeba sparować go z zestawem DS1120 wpisując w telefonie odpowiedni kod PIN. Zgodność telefonu z zestawem można sprawdzić na witrynie producenta. Parrot DS1120 został także przewidziany do współpracy z tradycyjnymi odtwarzaczami plików audio oraz tunerami. Obsługuje wszystkie urządzenia analogowe podłączane do wejścia liniowego typu jack 3,5 mm.

Do obsługi zestawu służą trzy dotykowe klawisze. Pojedynczy głośnik ma wymiary 153 x 144 x 131 mm oraz masę 950 g. W komplecie oprócz głośników i nadajnika Bluetooth znajdują się: kabel zasilający, kable audio, oprogramowanie, instrukcja obsługi. DS1120 kosztuje 699 złotych.

[zdjęcie głośników Parrot DS1120]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl