Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - uniwersalny odtwarzacz-odbiornik audio-video B20 (27.08.2008)

Do sprzedaży wszedł nowy, przenośny odtwarzacz iriver B20. Jest następcą wcześniejszego modelu Clix. B20 ma wbudowany tuner DMB/DAB i dzięki temu oferuje odbiór radia i telewizji cyfrowej. Oprócz tego jest też tradycyjny tuner FM. Charakterystycznym elementem jest zewnętrzna antena o wysokiej czułości. Zastrosowano wyświetlacz LCD 2.4 cala, o rozdzielczości 320 x 240 pikseli i palecie 260.000 kolorów.

W Polsce dostępny będzie model z pojemnością 4 GB w kolorach białym i czarnym. Przewidziano także możliwość rozbudowy pamięci. B20 współpracuje z kartami pamięci Mini SD. Bateria ładowana jest przez złącze USB 2.0. Zapewnia ciągłą pracę do 27 godzin w przypadku odtwarzania muzyki oraz do 5 godzin przy pracy z plikami wideo (według danych producenta).

Obsługa urządzenia bazuje na funkcji Direct Click. Natomiast opcja UCI (User Create Interface) daje możliwość tworzenia indywidualnego interfejsu użytkownika.

B20 obsługuje pliki MP3, WMA oraz OGG wraz z wyświetlaniem informacji o aktualnie odtwarzanym utworze. Jest to także rejestrator cyfrowego dźwięku i obrazu - może zapisywać dane pochodzące z przekazu radiowego, telewizyjnego oraz mikrofonu.

Obsługiwane pliki wideo to MPEG, WMV, AVI. Dodatkowo odtwarzacz wyposażony został w przeglądarkę tekstu (TXT), plików graficznych (JPEG), pełną obsługę flash oraz gier. B20 może działać jako dysk przenośny.

B20 ma wymiary 80.9 x 49.5 x 16.3 mm, masę 73.8 g (wraz z akumulatorem). W zestawie znajdują się: słuchawki, kabel USB, instrukcja, gwarancja. Cena odtwarzacza iriver B20 to 599 złotych. Jest on objęty jest 24-miesięczną gwarancją realizowaną w Polsce.

[zdjęcie odtwarzacza iriver B20]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl