Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - w dystrybucji MJ Audio Lab (25.08.2008)

Od sierpnia 2008 dystrybutorem produktów kanadyjskiej firmy Bryston w Polsce jest MJ Audio Lab. Bryston firma działająca już ponad 25 lat. Marka ta powszechnie kojarzona jest z solidnością produkowanych wyrobów. Wszystkie analogowe modele Bryston mają 20 lat gwarancji. Producent jest obceny zarówno na rynku domowego hi-fi jak również na rynku pro-audio.

Oferta Brystona to w pierwszej kolejności różnego rodzaju wzmacniacze. Do wyboru jest kilka modeli stereofonicznych wzmacniaczy mocy (cena najtańszego to nieco ponad 5.000 zł), kilka wzmacniaczy monofonicznych oraz kilka modeli wielokanałowych końcoówek mocy do systemów kina domowego. Oferta przedwzmacniaczy i wzmacniaczy zintegrowanych jest mniej liczna ale i takie konstrukcje są dostępne w ofercie Brystona. Jako uzupełnienie dla wzmacniaczy dostępne są też zewnętrzne zasilacze, zdalne sterowania, moduły gramofonowe, osobne wzmacniacze gramofonowe oraz moduł przetwornika cyfrowo-analogowego.

W oferice Brystona jest też odtwarzacz CD (model BCD-1) oraz przetwornik cyfrowo-analogowy (model BDA-1). Oprócz tego Bryston produkuje zwrotnice aktywne.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl