Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MESSE BERLIN - IFA 2008 już za kilka dni (23.08.2008)

Już za kilka dni rusza kolejna edycja międzynarodowej wystawy IFA w Berlinie. Impreza potrwa od 29 sierpnia do 3 września 2008. Jest to jedna z największych wystaw elektroniki konsumpcyjnej. W ubiegłorocznej edycji udział wzięło 1.212 wystawców z 32 krajów. Powierzchnia wyniosła 160.000 metrów kwadratowych. Podobnych wielkości można się spodziewać także w tym roku. Tradycyjnie impreza odbędzie się w berlińskim centrum targowym przy ulicy Messedamm.

Największa część powierzchni ekspozycyjnych poświęcona ma być na sprzęt TV, video i kina domowego. Oprócz tego reprezentowane będą też pozostałe podstawowe gałęzie elektroniki konsumpcyjnej, a więc audio, sprzęt fotograficzny, sprzęt telekomunikacyjny. Przewidziane są też przestrzenie dla nadawców radiowych i telewizyjnych oraz wytwórców podzespołów.

Bilety na wystawę można nabyć nie tylko w kasach przy wystawie ale również w kasach berlińskiej kolei S-Bahn. Oprócz biletów indywidualnych dostępne są też bilety rodzinne.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl