Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROTH AUDIO - w dystrybucji firmy La Paoli (31.07.2008)

Firma La Paoli poszerzyła w ostatnich tygodniach swą ofertę o nowe produkty. Od czerwca La Paoli jest oficjalnym dystrybutorem brytyjskiej marki Roth Audio, kierowanej przez Jamesa Rotha.

Interesującym elementem oferty Roth Audio jest lampowy wzmacniacz Music Cocoon MC4 (cena 1.680 zł) przystosowany do odtwarzania plików z muzyką. Może on współpracować zarówno z iPodem umieszczonym w gnieździe dokującym jak i z innymi źródłami podłączonymi przez wejście minijack. Moc wyjściowa tego modelu to 2 x 13W.

ALFIE (1.680 zł) to zamknięty w jednej obudowie system audio. Może on współpracować z odtwarzaczami iPod, odtwarzać płyty DVD lub CD (także płyty z plikami MP3), ma wbudowane radio FM/AM oraz budzik i zdalne sterowanie na wyposażeniu. System głośników pracuje w konfiguracji 2.1. Moc wyjściowa wynosi 2 x 10W + 1 x 20W. Rozmiary głośników to 2 x 6.35cm oraz 1 x 10.2cm.

Roth Audio oferuje też kolumny głośnikowe. Podstawowy model to Oli 1 - nieduży dwudrożny zestaw o impedancji 8 omów i efektywności 88 dB. Jego cena wynosi 490 zł za parę. Nieco większy Oli 2 (680 zł za parę) ma taką samą impedancję nominalną i efektywność, ale szersze pasmo przenoszenia. Ostatnia w rodzinie jest kolumna podłogowa Oli 3 za 1290 zł para.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl