Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz słuchawkowy V-CAN (19.07.2008)

Brytyjska firma Musical Fidelity poinformowała o swoim nowym produkcie, wzmacniaczu słuchawkowym V-CAN. Producent podkreśla w komunikacie prasowym, że wszystkie parametry techniczne takie jak zniekształcenia, pasmo przenoszenia i poziom szumów są wyśrubowane. Charakterystyczną cechą V-CAN odóżniającą go od większości innych wzmacniaczy słuchawkowych jest bardzo niska jak na tego typu urządzenie impedancja wyjściowa równa 5 omów. V-CAN ma dwa gniazda wyjściowe - jedno na jacka ćwierćcalowego i drugie na jacka 3,5 mm. Brytyjska cena detaliczna została ustalona na 109 funtów.

V-CAN, podobnie jak inne urządzenia z serii V-Series jest wykonany w bardzo ekonomiczny sposób. Środki finansowe skoncentrowane są na układzie elektronicznym, a obudowa wykonana jest prosto i utylitarnie. W ten sposób producent chce zapewnić jak najkorzystniejszy stosunek wartości technicznej do ceny urządzenia.

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Musical Fidelity V-CAN]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl