Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - T7 i LPlayer, dwa nowe odtwarzacze na wakacje (09.07.2008)

MIP wprowadził do sprzedaży dwa nowe odtwarzacze marki iRiver. Są to modele T7 oraz LPlayer. Urządzenia znacznie różnią się między sobą.

Model T7 (Stix) to odtwarzacz o podstawowej funkcjonalności, do obsługi sygnału audio. Odtwarzacz obsługuje pliki MP3, WMA, ASF, OGG. Urządzenie może działać jako typowy przenośny dysk USB. Użytkownik ma do dyspozycji również tuner FM oraz dyktafon. T7 charakteryzuje się prostym wzornictwem i płaskim kształtem obudowy. Odtwarzacz ma wysuwany slot USB oraz dotykowe przyciski sterujące. Czteroliniowy wyświetlacz mono-blue o rozdzielczości 64x128 wykonano w technologii OLED. T7 dostępny jest w pięciu pastelowych kolorach. Według producenta czas odtwarzania wynosi do 11 godzin. Poszczególne wersje pojemnościowe kosztują:
T7 1GB - 149 zł
T7 2GB - 199 zł
T7 4GB - 249 zł

Model LPlayer (U15) kontynuuje tradycje serii Clix. Ten multimedialny odtwarzacz ma 2-calowy kolorowy ekran o rozdzielczości 320x240. Istnieje możliwość wyboru czy obraz ma być wyświetlany w pionie czy w poziomie. Nawigacja odbywa się przy pomocy czterech przycisków umieszczonych pod ekranem. Odtwarzacz obsługuje pliki MP3, FLAC, WMA, OGG Vorbis, MPEG4 SP, SP WMV9, XviD SP, JPEG, BMP, PNG, GIF, TXT. Na wyposażeniu jest dyktafon oraz tuner z możliwością nagrywania. Czas odtwarzania według producenta to do 12 godzin dla audio i do 3,5 godzin dla wideo. Poszczegolne wersje pojemnościowe kosztują:
Lplayer 2GB - 269 zł
Lplayer 4GB - 349 zł
Lplayer 8GB - 449 zł

[zdjęcie odtwarzacza iRiver T7]
[zdjęcie odtwarzacza iRiver LPlayer]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl