Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - odtwarzacze GoGear z systemem Full Sound (08.07.2008)

Tej wiosny Philips wprowadził do swojej oferty nowe odtwarzacze MP3 i MP4 serii GoGear. Są one wyposażone w firmową funkcję FullSound, która ma poprawiać brzmienie kompresowanych plików MP3.

Modele SA 5225 (pamięć 2GB) i SA 5245 (4GB) to najbardziej zaawansowane odtwarzacze audio-wideo wyposażone w FullSound. Obsługują one pliki audio MP3, WMA i AAC. Słuchawki tych odtwarzaczy mają gumową otoczkę dostosowującą się do kształtu ucha, izolując słuchacza od dźwięków zewnętrznych. Na kolorowym ekranie LCD o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości 320x240 można odtwarzać filmy, a także wyświetlać okładki płyt. Modele serii 52xx posiadają również funkcję umożliwiającą zapisywanie w pamięci urządzenia filmów ściągniętych z YouTube. W tym celu trzeba zainstalować w komputerze specjalne oprogramowanie i podłączyć odtwarzacz GoGear do portu USB. Ładowanie odtwarzaczy odbywa się poprzez wejście USB. Wbudowany wewnętrzny akumulator pozwala odtworzyć 30 godzin muzyki lub 6 godzin filmów. Oba odtwarzacze mają wbudowany tuner FM. Odtwarzacz SA 5225 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 349 zł, a model SA 5245 w cenie 399 zł.

Odtwarzacze SA 3245 (pamięć 4GB) i SA 3225 (2GB) także obsługują zarówno audio (MP3 i WMA) jak i wideo oraz mają system FullSound. Są to urządzenia lekkie, ważą po 49 gramów. Oba wyposażone są w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,8 cala i rozdzielczości 176x220, na którym można wyświetlać filmy WMV, przeglądać zdjęcia JPG lub wybierać ikony albumów zgranych do pamięci urządzenia. Wbudowany jest też tuner FM. Na obu urządzeniach można nagrywać notatki głosowe. Do każdego z nich dołączona jest płyta z programem Philips Media Converter, który ułatwia konwertowanie utworów z płyt CD audio do plików skompresowanych. Ładowany poprzez USB wbudowany akumulator, wystarczy na odtwarzanie 20 godzin muzyki lub 5 godzin filmów. Odtwarzacz Philips SA 3225 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 229 zł, a model SA 3245 w cenie 269 zł.

Odtwarzacze SA 2820 i SA 2825 to odtwarzacze o niedużych gabarytach. Obsługuja pliki MP3, WMA i WAVE. Mają kształt spłaszczonej kostki o wymiarach 4 x 4 x 1,5 cm. Na gładkim, czarnym froncie umieszczono 4-liniowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 128x64, na którym wyświetlany jest tytuł utworu, jego czas trwania oraz stopień naładowania baterii. Te modele też mają funkcję FullSound. Odtwarzacze wyposażone są w wewnętrzny akumulator oraz funkcję zapisywania notatek głosowych. Oba urządzenia mają wewnętrzną pamięć o pojemności 2 GB. Model SA2825 wyposażono także w radio. Odtwarzacz Philips SA 2820 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 139 zł, a model SA 2825 w cenie 159 zł.

[zdjęcie odtwarzacza Philips SA-3425]
[zdjęcie odtwarzacza Philips SA-2825]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl